KONST / Litografier / Litografier 9199797
nr 919 9797
Litografier
2 st. okända konstnärer, numrerade och signerade, motivet: ca 45x30
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 20:17:13
20/10 20:12:13
20/10 20:15:03